O nas
O nas

Spółdzielnia „Właśnie my" została zawiązana 09.11.2010 do sprawowania opieki i udzielania pomocy ludziom starszym, chorym, niepełnosprawnym, samotnym, potrzebującym wsparcia drugiej życzliwej, wrażliwej i kompetentnej osoby.

 

Głównym celem naszej spółdzielni jest świadczenie profesjonalnych usług pielęgnacyjno - opiekuńczych u pacjenta w domu. Osoby tworzące kadrę wywodzą się ze środowisk, które znają i starają się zmienić sytuację osób obłożnie chorych przebywających w domu. Mamy profesjonalne przygotowanie w zakresie: opieki i rehabilitacji pacjenta w środowisku domowym.


Naszą ofertę wyróżnia wysoka jakość oraz kompleksowość świadczonych usług. Staramy się służyć Państwu pomocą w zakresie opieki nad osobą obłożnie chorą w domu.

 

Spółdzielnia powstała aby świadczyć profesjonalne usługi pielęgnacyjne i opiekuńcze. Członkowie spółdzielni po 18 - to miesięcznym kursie teoretycznym i praktykach w domach podopiecznych tworzą profesjonalny, zgrany zespół - wrażliwych i godnych zaufania asystentów (opiekunów).


Spółdzielnia oferuje usługi opiekuńcze osobom starszym i sprawnym inaczej. Naszym priorytetem jest komfort i dobre samopoczucie podopiecznych.

 

W chwili obecnej „Właśnie My" tworzy 5 osób z Poznania . Są to osoby, które zdały egzamin praktyczny i teoretyczny uzyskując kwalifikacje niezbędne do wykonywania zawodu asystenta - opiekuna osób starszych lub/i sprawnych inaczej. Od samego początku istnienia Spółdzielnia współpracuje z Centrum Integracji Społecznej, które na bieżąco kształci zaplecze osobowe dla naszej firmy.


Naszym celem jest także:

-wspieranie psychologiczne przystosowujące podopiecznych do radzenia sobie w codziennym życiu pomimo schorzenia,

-prowadzenie działalności usprawniających w tym rehabilitacji przyłóżkowej

-nauczenie podopiecznego podstawowych czynności w warunkach, które ograniczają jego sprawność.

-Dbanie o regularny kontakt podopiecznych ze światem zewnętrznym.


Realizujemy podstawowe potrzeby takie jak: kontakt z lekarzem, załatwianie spraw urzędowych, zakupy, przygotowywanie i podawanie posiłków, codzienna pielęgnacja, kąpiele, pranie, sprzątanie, a także dbanie o zwierzęta domowe.


Dlaczego WŁAŚNIE MY? Bo naszą ofertę wyróżnia nie tylko wysoka jakość oraz kompleksowość świadczonych usług, ale również pełne wrażliwości podejście do osób potrzebujących wsparcia.

 

To „Właśnie My" Wam pomożemy!